www.damlamedya.com  

ico.GIF (995 bytes) webhosting
webtasarım
CD-RoM
webtanıtım
Ücretsiz CGI
bize ulaşın
işbirliği teklifleri
ana sayfa
cell.back.GIF (844 bytes)


Damlamedya size en iyi ve en hızlı erişimi, en uygun fiyata sunuyor. Tasarım ve Hosting paketlerine mutlaka göz atın!

Web Tanıtım

   Web tanıtım hizmetleri hazırlamış olduğunuz sayfanın en ekonomik ve en etkin tanıtımını yapmak amacıyla çok seçenekli yöntemlerle yapılmaktadır.

   1-Arama motorlarına kayıt: Sayfalarınız en yaygın kullanılan 1000 yabancı ve tüm türk arama motorlarına kayıt işlemini içerir. Sayfanızın bulunan sayfalarda görüntülenmesi işlemi belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeler herhangi bir arama motoruna yazıldığında gerçekleşir. Bu sayede herhangi bir konuda arama yapan kişiler sizin sayfanıza ulaşırlar.
   Arama motoru kayıt işlemi dilediğiniz taktirde bu konuda uzmanlaşmış bir firma olan kaydet firması ile anlaşmalı yapılır. Bu durumda yaklaşık 600 bin arama motoruna yılda 4 kez sitenizin kayıt işlemi yapılır. Anlaşma bedeli yıllık 50 US dolar olup bu işlemden damlamedya komisyon almaz.

   2-Banner tanıtım yöntemi: Sayfanızın içeriğini etkin bir şekilde yansıtan reklam banerları hitap ettiğiniz kitleye uygun yükset hit alan sayfalardan kiralanan banner alanına yerleştirilir. Bu sayede ilgili sayfaya giren çok sayıda kişinin size ait sayfanın reklamını göstererek sayfanızı ziyaret etmesi sağlanır. Bu yöntemde uygulanan fiyat banner yerleştirilecek olan sayfanın banner alanı kiralama bedelidir.

   3-Mail tanıtım yöntemi: Bu yöntem ile E-Mail kullanan 500 Bin üzerinde kullanıcıya sayfanızın kısa, öz ve etkin bir tanıtımı ve kişilerin neden ilgili safayı görmesi gerektiği etkin bir şekilde mail olarak gönderilir. Bu sayede çok sayıda kişiye sayfanız duyurulmuş olur. Bu yöntemde her bir kullanıcı için 50 bin TL. fiyat uygulanır. Tanıtım yapılacak mail sayısı sizin tarafınızdan belirlenir.

   4-Medya tanıtım yöntemi: Bu yöntem ile sayfanız gerek bölgesel gerekse ulusal yayın yapan televizyon radyo ve gazetelere reklam verilerek web tanıtımınız sağlanır.

   Bize ulaşın sayfamızdan yada satis@damlamedya.com bizimle irtibat kurabilirsiniz.