www.damlamedya.com  

ico.GIF (995 bytes) webhosting
webtasarım
CD-RoM
webtanıtım
Ücretsiz CGI
bize ulaşın
işbirliği teklifleri
ana sayfa
cell.back.GIF (844 bytes)


Damlamedya size en iyi ve en hızlı erişimi, en uygun fiyata sunuyor. Tasarım ve Hosting paketlerine mutlaka göz atın!


   Size en kaliteli tasarımı en uygun fiyata sunuyoruz. Deneyimli kadromuzla ve kendi serverlarımızla size en iyiyi sunmayı amaçlıyoruz. Yüksek performans ve kalite için bizimle görüşün.
   Bir çok reklam ajansı işini çok iyi yapar ancak webtasarım işi ile reklamcılık aynı tabandan gelmelerine rağmen oldukça farklıdırlar. Webtasarım, grafik tasarım ve programcılık kısımlarından oluşur. İşte siz işin birinci kısmını tamamladığınızda devreye biz giriyoruz ve sözleşmedeki şartlar dahilinde sizin için bu tasarımı internete aktarıyoruz.

   Web tasarım fiyatları:

   Ana sayfa tasarımı: 100 Milyon TL.
   Alt Sayfa tasarımı : 50 Milyon TL.
   Alt sayfalar benzer sayfalardan oluşuyorsa örneğin bir firmanın ürettiği yada sattığı mallar ayrı ayrı alt sayfalarda verilecekse bu tür sayfaların tasarım fiyatı her bir sayfa için : 25 Milyon TL.
   Sayfalarda otomasyon yapılması isteniyorsa örneğin veritabanı, ziyaretçi defteri vs. programlar cgi yada php olarak hazırlanır. Bu tür işlemler için yapmak istediğiniz otomasyona göre fiyat verilir.
   Sayfa güncelleme:
   Sayfalar hazırlandıktan sonra bir kopyası size gönderilecektir. Dilerseniz istediğiniz değişiklikleri kendiniz yaparak isteğiniz zaman kendiniz günceleyebilir isterseniz gerekli değişiklikleri bize bildirerek güncellemenizi yapabilirsiniz. Güncelleme Damlamedya tarafından yapıldığı taktirde güncelleme ücreti güncellenecek olan sayfanın tasarım fiyatının %50 si olacaktır.

   Bu konudaki sorularınız için bize ulaşın sayfamızdan yada  satis@damlamedya.com 'a yazabilirsiniz.